2024 Kovo 1 d. 9:57 LIETUVA
Apie Mus
Apie Mus
Paslaugos
Partneriai
Klientai
Kontaktai
Rašykite mums

UAB "Klaipėdos Netas" – tai 1993 metais įkurta nepriklausomų ekspertų–siurvejerių kompanija, atliekanti krovinių/laivų inspektavimą ir žalų reguliavimą.

1995 metais, įvertinusi mūsų kompanijos atliktus darbus užsienio užsakovams, tarptautinė siurvejerių kompanija ITS, vykdanti savo veiklą visame pasaulyje, pakvietė UAB "Klaipėdos Netas" įstoti į jų gretas ir tapti tarptautinės siurvejerių kompanijos ITS atstovu Lietuvoje. 2003 reorganizavus ITS kompaniją susiformavo nauja tarptautinė siurvejerių kompanija DPS, kurios atstovais Lietuvoje dabar ir yra UAB “Klaipėdos Netas”

Augant tarptautiniam kompanijos pripažinimui tais pačiais 1996 metais UAB “Klaipėdos Netas” paskirtas AIMU (American Institute of Marine Underwriters), WK Webster ir Cesam korespondentu Lietuvoje, kuriam patikėta atlikti Amerikos ir Azijos draudimo kompanijose draustų krovinių/laivų apžiūras ir žalų reguliavimą.

Nuo 1997 metų įmonė yra Klaipėdos Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų narys (žr. Sertifikatą) ir atlieka įvairias apžiūras susijusias su komerciniais ginčais iškylančiais tarp krovinio siuntėjų, vežėjų bei gavėjų.

Per kompanijos darbo metus mūsų siurvejeriai yra sukaupę didžiulę patirtį ir gali atlikti visų rūšių krovinių apžiūras, įvertinti žalas bei rizikas transportuojant krovinius laivais, lėktuvais, geležinkeliu ar autotransportu.

Turėdamas patyrusius ekspertus-siurvejerius įvairiuose miestuose UAB “Klaipėdos Netas” teikia nepriklausomų ekspertų paslaugas visoje Lietuvoje, o taip pat Latvijoje ir Kaliningrado srityje. Būdamas DPS kompanijos tinklo dalimi UAB “Klaipėdos Netas” gali teikti bei koordinuoti nepriklausomų ekspertų paslaugas daugumoje Europos, Azijos, Amerikos ir NVS šalių.

Pagrindinis mūsų veiklos principas yra ne tik kvalifikuotai ir objektyviai užfiksuoti atsitikusio įvykio ar pažeidimo faktą bei nustatyti nuostolių dydį, tačiau ir išsiaiškinti pažeidimų priežastis bei inicijuoti nuostolių mažinimą, jeigu tik tai yra įmanoma.

Atsižvelgiant į transporto sektoriaus specifiką, reikalaujančią greito reagavimo užtikrinant nenutrūkstamą krovinių judėjimą, mūsų siurvejeriai yra pasiruošę suteikti Jums savo paslaugas 24 valandas per parą, 365 paras per metus.

2003 © NETas. Sprendimas: ProfIS
Kroviniai
Laivų apžiūros
Atsakomybė